Grondverzet Terrein nieuw onderdeel InfraPro Gorinchem
InfraPro – een vakbeurs voor innoverende grond-, weg- en waterbouwprofessionals – krijgt een Grondverzet Terrein. Bij dit beursonderdeel kunnen leveranciers uit de grondverzetbranche hun producten tonen op een interactieve manier. InfraPro vindt plaats op 3, 4 en 5 november 2015 in Evenementenhal Gorinchem.
Bij het Grondverzet Terrein krijgen leveranciers van grondverzetmaterieel de mogelijkheid hun machines direct in de buitenlucht te demonstreren, bij de entree. ‘Gelijk een goede binnenkomer, want alle beursbezoekers lopen hier langs,’ licht Adviseur Mariëtte Mulders van InfraPro toe. Tevens kleedt de organisatie het buitenterrein met zand aan.
Beursprogramma
InfraPro mag inmiddels rekenen op een veelzijdig beursprogramma, in lijn met het beursthema ‘Vooruitgang door kennisverbinding’.
Vaktitels Verkeer in Beeld en Verkeerskunde geven iedere dag twee InfraTalks, waar onderwerpen als Nieuwe Technologie, De Veranderende Wereld en Duurzaam Bouwen centraal staan. Er is een Bouw- en Sloopafval Plein voor grond-, puin- en grondrecycling, en Houtplein met als thema ‘Hout als circulaire grondstof’. Ook is er een ‘Straat van de toekomst’, die bezoekers meeneemt langs vernieuwingen op infrastructuurgebied.
Deelnamemogelijkheden
Op dit moment kan er nog geboekt worden voor de beurs. Meer informatie staat op het exposantengedeelte van www.evenementenhal.nl/infrapro. KvK-geregistreerden kunnen gratis e-tickets aanvragen voor een beursbezoek via www.evenementenhal.nl/infrapro-go.