BTL Advies schenkt boom

Artikel delen

BTL Advies schenkt een boom aan gemeente ’s-Hertogenbosch ter ere van de opening van de nieuwe vestiging van BTL Advies in de stad. De Himalayaceder is geplant op het Julianaplein, vlak bij de vestiging van het groen adviesbureau op het Willemsplein.

BTL Advies, het architecten- en ingenieursbureau van BTL, is verhuisd van Oisterwijk naar de derde verdieping van het Bastion aan het Willemsplein. Wethouder duurzaamheid, leefomgeving en cultuur, Mike van der Geld, heeft de naaldboom namens de gemeente ’s-Hertogenbosch in ontvangst genomen: “Groen is van grote waarde voor ’s-Hertogenbosch. Groen maakt onze gemeente niet alleen mooier, maar ook beter bestand tegen klimaatveranderingen. Ik wil BTL Advies dan ook bedanken voor deze duurzame bijdrage aan onze gemeente.”

BTL Advies
www.btl.nl